تبلیغات

برگزاری نمایشگاه آثار جانبازان شیمیایی ایران در لاهه

نمایشگاه آثار جانبازان شیمیایی کشورمان در سازمان منع سلاحهای شیمیایی در لاهه هلند برگزار شد.

به گزارش شما نیوز ، همزمان با برگزاری بیست و دومین کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی در مقر سازمان منع سلاحهای شیمیایی در لاهه هلند، جانبازان شیمیایی کشورمان نمایشگاهی از آثار خود با پیام منع تولید و کاربرد سلاحهای شیمیایی در حاشیه این کنفرانس برگزار کردند.
نمایشگاه جانبازان شیمیایی کشورمان مورد توجه میهمانان عالی رتبه، سفرا و دیپلماتهای شرکت کننده در کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی قرار گرفت و تعداد بسیاری از  آن بازدید کردند.
احمد اوزومجو مدیرکل سازمان منع سلاحهای شیمیائی نیز از این نمایشگاه بازدید کرد. در این بازدید که غلامحسین دهقانی مدیرکل امور سیاسی وامنیت بین المللی وزارت امور خارجه کشورمان و علیرضا جهانگیری سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان منع سلاحهای شیمیایی حضور داشتند، مدیرکل سازمان منع سلاحهای شیمیایی با خالقان و طراحان آثار هنری موجود در این نمایشگاه گفتگو کرد.
 در این نمایشگاه آثاری از موزه صلح تهران، جانبازان شیمیایی سردشت و انجمن دفاع از قربانیان سلاحهای شیمیائی استان فارس به نمایش در آمده است.
 آثار نمایشگاه موزه صلح تهران در بیست و دومین اجلاس سالانه سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از بین ۱۵۴ اثر از ۱۰۰ هنرمند جوان کشورمان که از سراسر ایران ارسال شده است انتخاب شده و از میان آثار ارسالی ۱۸ اثر از ۱۸ هنرمند توسط هیئت داوران و اساتید دانشگاه هنر تهران برگزیده شده و در این نمایشگاه با عنوان «بوی بادام» به نمایش در آمده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار