تبلیغات

هیچ مجوز کنسرت و تئاتری در ۳ ماهه گذشته لغو نشده است

هیچ مجوزکنسرت و تئاتری در سه ماهه گذشته لغو نشده است

فرهنگ > موسیقی - ایرنا نوشت: مهرداد لاهوتی با تشریح جلسه امروز - یکشنبه - فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی اظهارکرد: در این جلسه نمایندگان درمورد لغو برخی مجوزهایی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می کند ازسید عباس صالحی توضیحاتی خواستند که وی بیان کرد که در سه ماه گذشته و از زمانی که مسئولیت این وزارتخانه را بر عهده گرفته هیچ کنسرتی لغو نشده است.

مهرداد لاهوتی افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد که در این زمینه جلساتی را با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی و حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات برگزار کرده است.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس خاطرنشان کرد: صالحی یادآور شد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هر حاشیه کاری و جارو جنجال دور خواهد بود.

لاهوتی تصریح کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد که این وزارتخانه را به جایگاه اصلی خود می رساند.

وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان در مورد برخی موازی کاری ها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از صالحی توضیحاتی خواستند که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که اگر به لایحه بودجه سال 97 کل کشور نگاه کنید متولی فرهنگ تنها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و دستگاه های دیگر یا حذف یا کم رنگ شده اند.

58241

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار