تبلیغات

هیچ مجوز کنسرت و تئاتری در ۳ ماهه گذشته لغو نشده است

هیچ مجوزکنسرت و تئاتری در سه ماهه گذشته لغو نشده است

فرهنگ > موسیقی - ایرنا نوشت: مهرداد لاهوتی با تشریح جلسه امروز - یکشنبه - فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی اظهارکرد: در این جلسه نمایندگان درمورد لغو برخی مجوزهایی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می کند ازسید عباس صالحی توضیحاتی خواستند که وی بیان کرد که در سه ماه گذشته و از زمانی که مسئولیت این وزارتخانه را بر عهده گرفته هیچ کنسرتی لغو نشده است.

مهرداد لاهوتی افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد که در این زمینه جلساتی را با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی و حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات برگزار کرده است.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس خاطرنشان کرد: صالحی یادآور شد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هر حاشیه کاری و جارو جنجال دور خواهد بود.

لاهوتی تصریح کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد که این وزارتخانه را به جایگاه اصلی خود می رساند.

وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان در مورد برخی موازی کاری ها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از صالحی توضیحاتی خواستند که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که اگر به لایحه بودجه سال 97 کل کشور نگاه کنید متولی فرهنگ تنها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و دستگاه های دیگر یا حذف یا کم رنگ شده اند.

58241

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار