تبلیغات

محرومیت ناظران لیگ والیبال

رییس کمیته داوران فدراسیون والیبال و اعضای سازمان لیگ تصمیم گرفتند تا از این پس محرومیت داوران و حتی ناظران بازی را اعلام کنند.

به گزارش شما نیوز ، به جنجال کشیده شدن دیدار شهرداری ارومیه و پیکان در ورزشگاه غدیر ارومیه حواشی بسیار زیادی را به همراه داشت. محرومیت سعید معروف و پیمان اکبری از پیکان و جریمه مالی و محرومیت تماشاگران برای شهرداری ارومیه تبعات این جنجال بود.


با این حال محمود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال می گوید:« حاشیه های به وجود آمده در دیدار شهرداری ارومیه و پیکان تهران در دو محور نشست سازمان لیگ بررسی شد که یکی از دلایل بروز چنین اتفاقاتی است. بر اساس قوانین و مقررات والیبال و آئین نامه سازمان لیگ، ناظر و داوران این دیدار می توانستند قبل از ست پنجم این مسابقات را قطع کنند اما این کار انجام نشده است. در قصور و اشتباهات نمایندگان فدراسیون والیبال در این مسابقه شکی نیست و سرپرست سازمان لیگ و رئیس کمیته داوری فدراسیون والیبال نیز که در این نشست حضور داشتند، بر این موضوع با اعضای جلسه توافق داشتند.»


او با یادآوری اینکه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بر اساس گزارش ناظر و داوران یک مسابقه آرای خود را صادر می کند، گفت: « بر همین اساس قرار شد باشگاه شهرداری ارومیه درخواست تجدید نظر بزند و در کمیته تجدید نظر و استنیاف که با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود، درخواست این باشگاه بررسی شود.»

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار