تبلیغات

ایجاد تحول بزرگ در کشور فقط با فعال کردن ۲۰هزار کارخانه نیمه فعال

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: اگر بتوانیم در یک سال آتی، ۲۰ هزار واحد فعال و نیمه فعال کشور را به ظرفیت کامل برسانیم، تحول بزرگی به وجود خواهد آمد.

به گزارش شما نیوز ، به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، صادق نجفی، کارآفرینان را انسان‌هایی سختکوش، خوش‌فکر و تلاشگر دانست و افزود: با بهره گیری از هنر این بزرگ‌مردان، از شرایط سخت موجود به راحتی عبور خواهیم کرد و باید دست به دست هم داده و استراتژی‌ها را تعریف و حرکت کنیم.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم در یک سال آتی از همین تعداد واحد فعال و نیمه‌فعال در کشور، تنها ۲۰ هزار واحد را به ظرفیت کامل رسانده و بازار فروش را در داخل و خارج فراهم کنیم، تحول بزرگی به وجود خواهد آمد که همه ما به دنبال آن هستیم.

نجفی گفت: برای رسیدن به این موضوع، قطعاً استراتژی لازم است و باید سیاست‌های اقتصاد داخلی و نیز حمایتی را یکپارچه کنیم که این، کار دولت است.

معاون وزیر صنعـت، معدن و تجارت تأکید کرد: دولت برای رسیدن به اهداف خود محتاج مدیران شجاع، نترس و ریسک پذیر است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار