تبلیغات

دردسر شکایت مرفاوی از استقلال

به گزارش افکارنیوز،

صمد مرفاوی برای پیگیری طلب ٦ سال قبل دو جلسه هم با افتخاری داشت که با پیشنهاد عجیب مدیر عامل استقلال مواجه شد: « تخفیف ٦٠-٧٠ درصدی.» این درخواست به هیچ عنوان مورد قبول مرفاوی نبود و حتی باعث عصبانیت او هم شد و در اظهار نظری تند گفته بود که استقلالی ها با کلاهبرداری مجوز حضور در اسیا را گرفته و با طلبکاران خود تسویه حساب نکرده اند. حالا کنفدراسیون آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه استقلال از آنها خواسته تا در مورد این مطالبات مدارک واقعی و مستند خود را ارائه بدهند و اگر طی روزهای آینده نتوانند مدارک مستدل نشان بدهند دردسر بزرگی برایشان به وجود خواهد آمد. نکته جالب توجه در شکایت مرفاوی اینجاست که حکم کسر امتیاز و محرومیت استقلال را ٦ سال قبل محمد مهدی نبی به عنوان دبیر کل امضا کرد ولی کمیته انضباطی و سازمان لیگ - حتی در زمان مدیریت تاج- این حکم را نادیده گرفتند و حالا نبی به عنوان مسئول صدور مجوز حرفه ای باشگاه های ایرانی در اسیا نه تنها حکم امضا شده خود را نادیده گرفت که حتی تایید کرده است که استقلال بدهی ندارد.

کنفدراسیون فوتبال اسیا حتی درنوع عملکرد و تاییدات نبی هم حساس شده است که چطور این حکم های قطعی به سادگی پنهان شده است. با توجه به شکایت مرفاوی و عدم توجه تاج ، نبی و افتخاری به حکم قطعی قبلی ، استقلال و فدراسیون با چالش جدی در این روزها مواجه خواهند شد ، حتی به قیمت خروج استقلال از لیگ قهرمانان آسیا.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار