تبلیغات

آیا استقلال از آسیا حذف می شود؟

به گزارش افکارنیوز،

با توجه به طلب بازیکنان و مربیان سابق استقلال از این باشگاه در نهایت صمد مرفاوی هم یکی از طلب کارانی بود که پرونده اش همچون دیگر طلب کاران روی میز مدیریت استقلال قرار داشت.

با وجود این باشگاه استقلال توانست با دریافت مجوز راهی آسیا شود و فدراسیون فوتبال هم برای پیگیری وضعیت طلب کاران دست به کار شد.

اما در این میان باز هم شنیده می شود که کنفدراسیون آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه استقلال از آنها خواسته تا در مورد مطالبات مرفاوی مدارک واقعی و مستندات خود را ارائه بدهند تا با دردسری مواجه نشوند که البته این بحث توسط یکی از مدیران استقلال تکذیب شد.

یکی از مدیران استقلال در این باره گفت :با توجه به هماهنگی هایی که درباره پرداخت بدهی ها انجام شد، فدراسیون فوتبال پیگیر پرونده ها است و با این شرایط مشکلی استقلال را تهدید نمی کند و اینکه گفته می شود استقلال از آسیا حذف می شود صحت ندارد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار