تبلیغات

فولاد خوزستان خواستار تغییر زمان بازی با پرسپولیس شد

به گزارش افکارنیوز،

در این نامه از بهاروند، ریاست سازمان لیگ درخواست شده که با توجه به قوانین و مقررات که صراحتا در آن تاکید شده به تیم میهمان تنها ۱۰ درصد ظرفیت سکوها، تعلق می‌گیرد، در بازی فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران این قانون مراعات شده و نماینده فدراسیون نیز در این زمینه همکاری لازم را با باشگاه فولاد خوزستان داشته باشد.

همچنین علیرضا اژدری‌زاده مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در نامه‌ای دیگر تغییر ساعت برگزاری این دیدار در روز یکشنبه مورخ ۳ دی ماه ۱۳۹۶ را خواستار شده است.

در این نامه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با توجه به شرایط مطلوب جوی غالب بر شهر اهواز در نیمه دوم سال، خواستار برگزاری بازی‌های خانگی این تیم در ساعات ۱۴ یا ۱۵ شده و با توجه به شرایط نور ورزشگاه غدیر و همچنین دیگر موارد خاص شهر اهواز از مسوولان سازمان لیگ درخواست تغییر زمان دیدار شاگردان سید سیروس پور موسوی با تیم صدرنشین پرسپولیس را مطرح کرده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار