تبلیغات

تا سال 2021 اینستاگرام تبدیل به بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا خواهد شد

احتمالا با خود فکر می‌کنید که هیچ‌وقت سلطه فیس‌بوک بر شبکه‌های اجتماعی نرسد در حالی که کاملا اشتباه برآورد کرده‌اید و این بار قرار است که یک بخش جانبی از یک شرکت ، از بخش اصلی جلو بزند و به نوعی گوی رقابت را برباید! براساس پیش‌بینی eMarketer ، اینستاگرام تا سال 2021 تبدیل به سلطان شبکه‌های اجتماعی دنیا خواهد شد.

با ترنجی همراه باشید…

احتمالا تا سال 2021 (بیش از سه سال دیگر) سهم اینستاگرام در بازار شبکه‌های اجتماعی به 30 درصد خواهد رسید. هم اکنون اینستاگرام بیش از 593.7 میلیون نفر عضو دارد و این آمار تا سال 2021 به بیش از 927.9 میلیون نفر خواهد رسید. رقمی که با توجه به فعالیت مداوم اکثر اعضا اینستاگرام در این شبکه اجتماعی در سه سال دیگر ، به معنای پادشاهی اینستاگرام در شبکه‌های اجتماعی خواهد بود.

یکی از تحلیلگران مطرح موسسه سیندی لیو علت رشد تعداد کاربران اینستاگرام را عرضه بروزرسانی‌های متعدد ، لایو استوری و استیکرهای جدید می‌داند. مهم‌ترین سلاح اینستاگرام در مقابل شبکه‌های اجتماعی رقیب همانند فیس‌بوک و اسنپ چت ، قابلیت استوری است.

مسئولان اینستاگرام تعداد کاربران فعال اینستاگرام (اسم این افراد را بهتر است خوره‌های اینستا بنامیم!) در روز را 300 میلیون نفر عنوان کرده است. جالب است بدانید که مسئول بخش اینستاگرام در فیسبوک کپی برداری از استوری (که یکی از قابلیت‌های قدیمی اسنپ چت است) را تایید کرده است.

جالب است بدانید که اینستاگرام تنها در ایران و یا آمریکا محبوب نیست و حالا این شبکه اجتماعی در سراسر جهان کاربران زیادی دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار