تبلیغات

صنعت قطعه سازی به واردات مواد اولیه از خارج وابسته شده است

صنعت قطعه سازی به واردات مواد اولیه از خارج وابسته شده استامیرحسین کاکایی دبیر همایش بین المللی خودرو در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  اظهار کرد: امسال در همایش بین المللی خودرو، بررسی این زنجیره از قطعه سازی تا بازار هدف و لجستیک مورد تحلیل کارشناسان این حوزه قرار خواهد گرفت.

وی در تشریح دلایل انتخاب موضوع زنجیره تامین رقابت گذیری برای همایش امسال، افزود: در دوسال گذشته شاهد حرکت های بزرگی همچون طراحی پلتفرم خوردو و امضا قرارداد باشرکت های بزرگ خودرو سازی جهان بوده ایم و در واقع استارت وصل شدن خودروسازی داخلی به فعالان این صنعت در دنیا زده شده  است .

کاکایی با اشاره به نقش مهم صنعت قطعه سازی،یادآورشد: جهش صنعت خودروسازی منوط به مواد اولیه مرغوب و تولید است و درغیراین صورت قطه سازان چاره ای جز واردات مواد اولیه از خارج ندارند.

دبیر همایش بین المللی خودرو در پایان اضافه کرد: در اوج تحریم ها، متوجه شدیم صنعت قطعه سازی به میزان زیادی به واردات از خارج از کشور وابسته شده است.

انتهای پیام/

ضرورت توازن در تامین زنجیره خودرو

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار