تبلیغات

محیط بانان به جلیقه ضد گلوله، شوکر و اشک آور مجهز می شوند

محبت خوانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

500 قلم جلیقه ضد گلوله تا دو هفته آینده تحویل سازمان محیط زیست می شودسرهنگ جمشید محبت خوانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تفاهم نامه سازمان محیط زیست با وزارت دفاع برای مجهز کردن محیط بانان به جلیقه ضد گلوله اظهار کرد: تفاهم نامه‌ای بین سازمان محيط زيست و وزارت دفاع منعقد شده است و بر اساس آن مقرر شده که محيط‌بانان تا پايان امسال به جليقه ضد گلوله و ساير تجهيزات از جمله شوكر، افشانه اشک آور، دستبند، پابند و غیره مجهز شوند.

وی با بیان اینکه در کشور حدود 2850 محیط بان داریم، افزود: این تجهیزات در حدود 1300 قلم است که میان محیط بانان استان ها توزیع خواهد شد.

محبت خوانی گفت: وزارت دفاع تا دو هفته آینده حدود 500 قلم از تجهیزات محیط بانی را به سازمان محیط زیست تحویل می‌دهد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور افزود: این تجهیزات بر اساس استاندارد بین المللی تهیه شده‌اند و برای محافظت از محیط بانان هستند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار