تبلیغات

استقلال می تواند مهاجم خارجی بگیرد

به گزارش افکارنیوز،

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می‌گوید باشگاه استقلال قصد دارد از سهمیه فیفا برای جذب مهاجم خارجی‌اش استفاده کند.

دیشب (سه‌شنبه) باشگاه خونه به خونه اعلام کرد که مالک این باشگاه با انتقال سید محمد قریشی به تیم فوتبال سایپا موافقت کرده تا او بتواند در جمع شاگردان علی دایی توپ بزند. این انتقال در حالی نهایی شد که فرصت نقل و انتقالات نیم فصل، ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۵ دی‌ماه به اتمام رسید.

فریبرز محمودزاده درباره انتقال قریشی به سایپا اظهار کرد: هنوز مدارک انتقال این بازیکن به سایپا به دست ما نرسیده است. ممکن است که تاریخ نهایی شدن این انتقال پیش از پایان زمان نقل و انتقالات نیم فصل بوده باشد اما اگر دیشب (سه‌شنبه) این انتقال نهایی شده است، او نمی‌تواند در نیم فصل دوم برای سایپا به میدان برود. باید صبر کنیم تا مدارک انتقال این بازیکن به سازمان لیگ ارائه شود.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به اتمام فرصت نقل و انتقال نیم فصل استقلالی‌ها می‌توانند بازیکن مهاجم خارجی مدنظرشان را جذب کنند، گفت: باشگاه استقلال قصد دارد از سهمیه بازیکن خارجی فیفا استفاده کند. به این دلیل مشکلی بابت ثبت قرارداد این بازیکن و حضور او در ترکیب استقلال وجود ندارد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار