تبلیغات

آيین رونمایی از کتاب «مشق خورشید» در فرهنگسرای مهر

همزمان با ایام عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار می شود؛

آئین رونمایی از کتاب به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرهنگسرای مهر همزمان با ایام گرامیداشت شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س) با هدف ترویج و گسترش خلق آثار فاخر خوشنویسی؛ مراسم رونمایی از کتاب "مشق خورشید" را نهم بهمن ماه با حضور محمدحسین رجبی دوانی؛ استاد و پژوهشگر تاریخ اسلام، استاد علی علی از اساتید ممتاز انجمن خوشنویسان کشور و کامران شرفشاهی؛ نویسنده از ساعت 16 در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای مهر برگزار می کند.

همچنین در بخش دوم این مراسم، مسابقه خوشنويسی خطبه فدکیه توسط هفتاد بانوی خوشنویس در سه سطح عالی، ممتاز و اساتید برگزار شده و به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

کتاب «مشق عشق» با محوریت آثار خوشنویسان درباره خطبه فدکیه حضرت زهرا (س) است که سال گذشته با هنرنمایی چهارده بانوی خوشنویس فوق ممتاز شهر تهران کتابت شد. طرح جلد این کتاب با تذهیب هنرمندانه استاد محمدحسین آقامیر مزین گردیده که هم به صورت کتابت و هم به صورت قطعه نگاری با چاپ نفیس برای علاقه مندان منتشر گردیده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار