تبلیغات

نمایشگاه عکس «چین زیبا» در مشهد افتتاح می‌شود

افتتاح نمایشگاه عکس «چین زیبا» در مشهدبه گزارش حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نمایشگاه عکس «چین زیبا» به منظور تبادل دیدگاه‎های هنر عکاسی میان هنرمندان و ارتقای مبادلات فرهنگی و همچنین تقویت دوستی بین مردم چین و ایران در گالری گلستانه مشهد برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که شامل ۵۰ اثرعکاسی از عکاسان عضو «کلوپ تصویر و هنر شانگتوف چین» است، بر روی موضوع‎های مختلفی چون فرهنگ و زندگی اجتماعی، آداب مذهبی، معماری سبک سنتی، منظره، تفریح و زیبایی‎های جذاب کشور چین تمركز دارد و تاریخ و فرهنگ طولانی این کشور شرقی و باستانی را به صورت شگفت انگیزی نشان می دهد.

«چین زیبا» نمایشگاه تبادل هنرعکاسی چین و ایران است که به طور مشترک توسط کلوپ عکس فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران)، کلوپ تصویر و هنرشانگتوف چین، مرکز نمایشگاه های فیاپ در ایران، با همکاری اتحادیه جهانی عکاسی و با مساعدت‎های لابراتوار دیجیتال نیلیا، گالری گلستانه و موسسه آبگینه از تاریخ 6 تا 12 بهمن ۱۳۹۶ در محل نگارخانه‎ گلستانه واقع در خیابان جهاد مشهد برگزار می‎شود.

انتهای پیام/

نمايشگاه عكس در مشهد

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار