تبلیغات

مسلمان باز هم روی نیمکت می‌نشیند؟

مسلمان باز هم روی نیمکت می‌نشیند؟

ورزش > لیگ برتر - پرسپولیس قرار است فردا اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان آسیا برگزار کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چند وقتی است که یکی از ستاره های پرسپولیس نیمکت نشین شده و شایعاتی پیرامون جدایی او هم شنیده می شود. تیم پرسپولیس قرار است فردا اولین بازی خود را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار کند اما مثل اینکه ستاره این تیم فردا غایب خواهد بود. سرخ ها فردا در حالی این بازی را برگزار خواهند کرد که به احتمال زیاد باز هم مسلمان در ترکیب اصلی این تیم قرار نخواهد داشت. با توجه به شرایط فعلی احتمال نمیکت نشینی مسلمان بالا است، چرا که این بازیکن چندی پیش در زمانی که مهمان برنامه نود بود در این مورد پاسخ جالبی به فردوسی پور داد. مسلمان در آن برنامه گفته بود: بازیکنان اصلی پرسپولیس از یک هفته قبل از بازی ها مشخص می‌شوند و در تمرینات تیم با نظر برانکو بازیکنان اصلی از ذخیره با پوشش کاور جدا می‌شوند.
با توجه به این سخنان مسلمان و در شرایطی که این بازیکن امروز با کاور در تمرین پرسپولیس شرکت کرده، به احتمال فراوان او در بازی فردا بار دیگر نیمکت نشین پرسپولیس خواهد بود.
پرسپولیس فردا از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی میزبان نسف قارشی ازبکستان خواهد بود.
43 43

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار