تبلیغات

«هِنارسِ» لَک‌ها در بازار

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین رضا از خوانندگان موسیقی اصیل ایرانی اسفند 96 جدیدترین آلبوم موسیقی خود را در ژانر فولکلور لکی منتشر می‌کند.

این آلبوم شامل 9 قطعه به نام‌های «هنارس»، «آمان گلیا»، «میمنای»، «هرنگ»، «آواز گلارا»، «پلامار»، «چلسرو»، «چله بر» و «سار خس» است و توسط شرکت نوای زاگرس لرستان منتشر خواهد شد.

آهنگسازی این قطعات نیز بر عهده  حسین رضا است و تنظیم قطعات را مهدی مرتضایی بر عهده داشته است و ترانه‌سرایی را مرتضی خدایگان

در آلبوم «هنارس» همایون پشتدار (کمانچه آلتو)، محمد ذوالنوری (تنبور)، بابک پیمانی (تمبک، دف)، رضا دربندی (تمبک، دف، دهل)،  بهزاد رواقی (تار، بم‌تار)، احسان عبدی‌پور (سرنا)، علی‌رضا عقیقی (عود)، سالار غفار بجویی (ویولن سل)، اشکان مرادی (کمانچه آلتو)، مهدی مرتضایی (سنتور) و مهرنوش مهرپویا (ویولا) همکاری داشته‌اند.

ضبط آلبوم «هنارس» از دی 94 در استودیو پژواک آغاز شده و میکس آن دی 96 در استودیو نغمه‌سازان به پایان رسیده است و به زودی منتشر می‌شود.

57242

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار