تبلیغات

اپلیکیشن سلامت دیابتی رونمایی شد

به گزارش افکارنیوز،

علی مستوفی دبیر اجرایی سومین همایش دیابت، گفت: ما می‌دانیم که دنیا به سمت الکترونیکی شدن و دیجیتالی شدن در حال حرکت است و ما می‌خواهیم از این موضوع عقب نمانیم و در بحث درمان و سلامت به روز باشیم.

وی افزود: این اپلیکیشن با کمک پزشکان فوق تخصص غدد و اساتید دانشگاه راه اندازی شده و در حال حاضر پزشکانی که می‌خواهند وارد حیطه درمانی دیابت شوند کمک می‌کند بتوانند برای اطمینان بخشی در روش درمانی و بهبودی، از این دستاورد استفاده کنند.

مستوفی تصریح کرد: به طور مثال وقتی پزشک بخواهد بداند در مرحله دوم درمانی چه دارویی تجویز کند می‌تواند با مراجعه به اپلیکیشن با خیال راحت روش درمانی مناسب را انتخاب کند.

وی در خصوص عملکرد این اپلیکیشن گفت: دریافت این اپلیکیشن رایگان بوده و دارای یک کد است و برای اطمینان از اینکه فرد مصرف کننده پزشک است با شرکت مورد نظر تماس حاصل نموده و کد را جهت فعال سازی دریافت می‌کند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار