تبلیغات

انجام روزانه 5 پرواز از تهران به مقصد نجف

آقایی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

انجام روزانه 5 پرواز از تهران به مقصد نجفمرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: با از سرگیری پروازهای تهران-نجف از روز سی‌ام بهمن ماه، روزانه به طور میانگین 5 پرواز از تهران به مقصد فرودگاه نجف انجام می‌شود.

وی افزود: زائرانی که پرواز آن‌ها از ایران به مقصد فرودگاه نجف انجام می‌شود، به مدت 3 روز در شهر نجف اقامت خواهند داشت و سپس به کربلا مشرف می‌شوند و یک روز هم در شهر کاظمین اقامت خواهند داشت و بعد از آن از فرودگاه بغداد به کشور باز می‌گردند.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت اضافه کرد: زائرانی هم که پرواز آن‌ها از ایران به مقصد فرودگاه بغداد است، به مدت یک روز در کاظمین، 3 روز در کربلا و همچنین 3 روز در نجف اقامت خواهند داشت و در نهایت از فرودگاه نجف به کشور باز می‌گردند.

انتهای پیام/

روزانه 5 پرواز از تهران به مقصد نجف انجام می‌شود

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار