تبلیغات

کره شمالی: دبیرکل سازمان ملل «نوکر» آمریکاست!

به گزارش افکارنیوز،

نماینده کره شمالی در سازمان ملل متحد در واکنش به حمایت آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل از اعمال تحریم های بیشتر علیه پیونگ یانگ، او را «نوکر» آمریکا توصیف کرد.

نماینده کره شمالی با انتشار بیانیه ای در این‌باره اعلام کرد: «این چیزی نیست جز یک اقدام پوچ و نامناسب برای او به عنوان دبیر کل سازمان ملل؛ اقدامی که باعث می شود فکر کنیم او همانند یک «نوکر» در خدمت آمریکاست».

پیونگ یانگ در حالی، دبیر کل سازمان ملل را نوکر آمریکا توصیف کرده است که پیش از این آنتونیو گوترش طی سخنرانی در اجلاس امنیتی مونیخ، تحریم های بین المللی اعمال شده علیه کره شمالی را ستایش کرد. کره شمالی اظهارات وی را «سخنانی بی ملاحظه» خواند.

کره شمالی طی سال های اخیر با وجود انتقادهای جامعه بین المللی و سازمان ملل، به توسعه برنامه های هسته ای و موشکی خود و آزمایش آنها ادامه داده است.

قرار است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با وضع تحریم های جدید علیه کره شمالی، این کشور را وادار به توقف برنامه های هسته ای و موشکی کند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار