تبلیغات

وعده سخنگوی شورای نگهبان درباره رجل سیاسی

به گزارش افکارنیوز،

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، با اشاره به بررسی غیر رسمی لایحه بودجه ۱۳۹۷ کل کشور در جلسات شورای نگهبان طی یک هفته اخیر، اظهارداشت: تاکنون شورا تا اواسط تبصره ۵ لایحه بودجه را رسیدگی کرده که به طور معمول ایراداتی هم نسبت به بودجه گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه تاکنون بررسی بودجه در شورای نگهبان به صورت غیررسمی صورت گرفته، منتظریم تا گزارش مجلس از مصوبه بودجه ۹۷ به صورت رسمی به شورا برسد تا ضمن بررسی بخش های باقی مانده نظرمان را به طور رسمی اعلام کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بررسی بودجه در روز پنج شنبه هفته گذشته در مجلس به پایان رسیده، هنوز گزارش آن به طور رسمی به شورای نگهبان نرسیده است.

کدخدایی همچنین درباره سرانجام بررسی جزء ۵ بند ۱۰ سیاست های کلی انتخابات در موضوع رجل سیاسی-مذهبی و مدیر و مدبر به عنوان شاخص نامزدهای ریاست جمهوری، گفت: علاوه بر آنچه که به طور اجمالی به آن رسیده ایم و اعلام هم شده است، مشغول جمع بندی شرایط احراز عنوان رجل سیاسی-مذهبی هستیم و تلاشمان این است که تا آخر سال پرونده این مسئله را تمام کنیم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار