تبلیغات

مرگ مشکوک کودک ۵ ساله در تهران

روز هشتم خرداد امسال ماموران کلانتری 161 ابوذر از وقوع یک حادثه هولناک با خبر شدند.

به گزارش شمانیوز،با توجه به مرگ یک پسربچه که براساس شواهد اولیه در اثر مصرف متادون فوت شده پدر این بچه بازداشت شد تا تحقیقات تکمیل شود.

روز هشتم خرداد امسال ماموران کلانتری 161 ابوذر از وقوع یک حادثه هولناک با خبر شدند.

مأموران در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر از مرگ مشکوک کودکی ۵ ساله دادند که پدر و مادرش او را به اورژانس انتقال داده بودند.

با اعلام این موضوع به بازپرس محسن مدیرروستا دستور انتقال جسد این پسربچه به پزشکی قانونی برای بررسی علت تامه مرگ و تحقیقات از اولیای او صادر شد.

مادر این پسربچه به حراست بیمارستان اینگونه توضیح داده بود که شوهرم به فرزندم متادون داده است.

مأموران در بهت این اظهارات مادر بچه بودند که مشخص شد  پدر بچه نیز خودش به یکی از پرستارها همین موضوع را عنوان کرده است.

با انتقال جسد پسربچه به پزشکی قانونی و انجام آزمایش‌های گوناگون علت فوت این کودک سه ساله نارسایی تنفسی به دلیل مصرف موادمخدر صنعتی اعلام شد.

به این ترتیب با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران پدر و مادر این کودک به دادسرای جنایی تهران احضار شدند.

پدر این کودک ادعا داشت پسرش مدتی قبل از فوت مشکل تنفسی داشته و روز حادثه نیز او را به دلیل مشکل تنفسی به بیمارستان برده‌ و به این صورت نقشی در مرگ فرزندش نداشته است.

این در حالی است که مادر بچه نیز برخلاف اظهارات قبلی خود در بیمارستان مدعی بود من به کودکم هیچ گونه متادونی نخورانده ام.

با توجه به اظهارات حراست و پرستار بیمارستان و اعلام نظر پزشکی قانونی، پدر کودک بازداشت شد تا تحقیقات در پرونده تکمیل شود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار