تبلیغات

داور مرموز دربی 86 چه کسی بود؟+ عکس

داور مرموز دربی 86 چه کسی بود؟+ عکسبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ زمانی که داوران دربی ۸۶ برای آغاز بازی در کنار کاپیتان های استقلال و پرسپولیس قرار گرفتند یک داور مرموز و عجیب هم در کنار آنها حاضر شد که کسی از دلیل حضورش خبر نداشت.

این داور ناشناس با یک پیراهن که روی آن اعتراض خود را مطرح کرده بود در کنار داوران دربی و کاپیتان‌های دو تیم حاضر شد و حتی عکس‌های یادگاری هم گرفت.

علیرضا فغانی داور دربی ۸۶ به خیال اینکه این فرد با هماهنگی مسئولان در کنار او قرار گرفته اعتراضی به این فرد نکرد اما بعدا مشخص شد که این داور عجیب بدون هماهنگی در زمین چمن حاضر شده است!

این فرد که داوری ۳۵ ساله و ارتشی است به دلیل اینکه به او در بازی های لیگ داوری نمی دهند برای اعتراض به این موضوع در زمین چمن آن هم بدون هماهنگی حاضر شد!

بیشتر بخوانید: دختر پرسپولیسی که موفق شد دربی 86 را از نزدیک ببیند+ عکس

این داور اهل استان چهارمحل و بختیاری است و با کارت ارتش به کنار زمین آمده بود اما اینکه کجا و چطور لباس داوری پوشیده هنوز برای کسی مشخص نیست! البته این احتمال وجود دارد که این داور با هماهنگی موعود بنیادی‌فر که متعلق به همین استان است در زمین بازی دربی ۸۶ حاضر شده است!

این فرد بعد از گرفتن عکس و نشان دادن لباس اعتراضی خود، محل زمین چمن را ترک کرد اما بعدا مسئولان تازه متوجه شدند که این فرد بدون هماهنگی خود را به زمین رسانده است و بعد از بازی هم مشخص نشد به کجا رفت!

داور مرموز دربی 86 چه کسی بود؟+ عکس

داور معترض در کنار تیم داوری دربی 86

منبع: فارس

انتهای پیام/

داور مرموز دربی 86

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار