تبلیغات

استقبال ۴ میلیون نفری ایتالیایی‌ها از گزارش حمید معصومی نژاد + فیلم

استقبال ۴ میلیون نفری ایتالیایی‌ها از گزارش حمید معصومی نژاد + فیلمبه گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ گزارش ایتالیایی حمید معصومی نژاد درباره برلوسکنی، پربیننده‌ترین ویدئو در فضای مجازی در ایتالیا شد.

این گزارش کوتاه که ۵ سال پیش در جمع هواداران سیلویو برلوسکنی، نخست وزیر اسبق ایتالیا تهیه شده است و معصومی نژاد آن را در صفحه فیس بوک خود قرار داده بود، در این روز‌های کارزار انتخاباتی در ایتالیا، به صورت غیرمترقبه مورد استقبال میلیون‌ها نفر از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

دلیل اصلی توجه کاربران ایتالیایی به این گزارش صحنه‌هایی مربوط به ابراز احساسات اغراق آمیز برخی از ایتالیایی‌ها در این تجمع و به ویژه یک خانم سالمند ایتالیایی به برلوسکنی است که دستمایه طنز شده است.

ماجرای این ویدئو در فضای مجازی به اندازه‌ای مورد استقبال قرار گرفته است که پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی طنز سیاسی و اجتماعی ایتالیا به نام «استریشا لا نوتیتسیا» نیز آن را پخش کرد.

معصومی نژاد این گزارش را برای بخش برون مرزی صدا و سیما به زبان ایتالیایی ارسال کرده بود.

در ایتالیا روز یکشنبه انتخابات سیاسی برگزار می‌شود که هم اکنون بر اساس آخرین نظرسنجی‌ها، ائتلاف راست میانه به رهبری برلوسکنی شانس زیادی برای پیروزی در این انتخابات دارد.

معصومی نژاد در روز‌های گذشته با تهیه و ارسال چندین گزارش از کارزار انتخاباتی احزاب ایتالیایی، هموطنان ایرانی را از آخرین تحولات سیاسی در این کشور با خبر کرده است.

صحنه‌ای را که تلویزیون ایتالیا از گزارش حمید معصومی نژاد انتخاب کرده است، می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

انتهای پیام/

پربیننده‌ترین ویدئو در فضای مجازی ایتالیا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار