تبلیغات

فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام دستیاری دندانپزشکی

پورکاظمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد:

فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام دستیاری دندانپزشکیمحمد حسین پورکاظمی رئیس سنجش پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه فردا (18 اسفند ماه) مهلت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی پایان می پذیرد، گفت: ثبت نام سی و دومین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی از ۸ اسفند در سایت سنجش پزشکی آغاز شده بود و فردا به اتمام می رسد.

وی در ادامه به نحوه برگزاری و ظرفیت آزمون اشاره کرد و افزود: ظرفیت ثبت نام سی و دومین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی را دانشگاه‌ها  از فروردین ۹۷ به سنجش پزشکی اعلام می‌کنند.

پورکاظمی خاطرنشان کرد: ظرفیت سی و یکمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی ۳۸۰ نفر بود و پیش بینی می کنیم ظرفیت امسال تغییری نداشته باشد.

وی عنوان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی از ساعت ١٨ روز دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷ در سایت سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.

رئیس سنجش پزشکی به زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی اشاره کرد و گفت: این آزمون سال ۹۷ همزمان با ارشد پزشکی در تاریخ ۱۴ تیرماه در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار