تبلیغات

انگیزه‌های اسکوچیچ برای فینالیست شدن در جام‌حذفی

انگیزه‌های اسکوچیچ برای فینالیست شدن در جام‌حذفی

ورزش > لیگ برتر - تسنیم نوشت:سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت: تلاش‌مان را می‌کنیم که بتوانیم مقابل استقلال خوزستان پیروز شویم و به فینال برویم.

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و خونه‌به‌خونه مازندران در نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: خیلی خوشبخت و خوشحالم که به اهواز آمده‌ام و احساس می‌کنم به خانه برگشته‌ام. در مورد بازی باید بگویم که بازی مهمی در پیش داریم و یک فینال برای ما است. بازی سختی خواهد بود و مدت زیادی برای این بازی کار کرده‌ایم. فکر می‌کنم استقلال خوزستان تیم خوبی است که مربی خوبی هم دارد. علاوه براین آنها این مزیت را دارند که در خانه خودشان بازی می‌کنند. اما ما هم تلاش‌مان را می‌کنیم که بتوانیم پیروز شویم و به فینال برویم.

وی درباره اینکه آیا اولویت خونه‌به‌خونه مسابقات لیگ یک است یا جام حذفی، گفت: برای من اولویت این است که در هر بازی پیروز شویم و هر دوی مسابقات برایم مهم است. باید ببینیم که خدا برای ما چه می‌خواهد.

سرمربی تیم خونه به خونه درباره این سوال که برای این بازی جدی خواهید بود و اینکه چقدر برای خودتان شانس قائل هستید، تصریح کرد: چرا باید جدی نباشید؟ همه می‌گویند که ما شانس داریم. ما به نیمه نهایی آمده‌ایم و شانس داریم که به فینال برویم. درست است که تیم حریف‌مان لیگ برتری است اما ما هم همه تلاش و سعی‌مان را می‌کنیم تا برنده شویم. فکر می‌کنم در لیگ یک هم یک سری موفقیت‌ها وجود دارد و بایکنانی هستند که می‌توانند در لیگ برتر بازی کنند.

اسکوچیچ درباره شرایط آب و هوایی اهواز خاطرنشان کرد: بازی کردن در این شرایط سخت است و من می‌توانم فقط تیمم را ارنج کنم. اما شرایط آب و هوایی را نمی‌توانم تغییر دهم. خدا را شکر که آفتاب اینجا وجود دارد.

251 41

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار