تبلیغات

باحمل کالای خطرناک برخوردمی‌شود

اقتصاد > بازرگانی - سازمان بنادر و دریانوردی از عزم جدی در برخورد با متخلفان در اظهار کانتینرهای حاوی کالای خطرناک خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین،سازمان بنادر و دریانوردی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به منظور پیشگیری از وقوع حوادث و جلوگیری از اظهار خلاف واقع در اسناد حمل و مانیفست کالاها و کانتینرهای حاوی کالای خطرناک تحت عنوان کالاهای عادی، سازمان بنادر و دریانوردی با نمایندگان خطوط کشتیرانی متخلف برخورد جدی می‌کند.

اخیراً در برخی از بنادر کشور حوادثی ناشی از عدم اظهار کانتینرهای حاوی کالای خطرناک به وقوع پیوسته و موجب بروز خسارت به سایر کالاها و کانتینرهای مجاورشده است.

گفتنی است، مطابق مقررات، خطوط کشتیرانی موظف هستند تمام کنترل های لازم را در مبدأ حمل کالا و کانتینر در این خصوص انجام دهند و در غیر این صورت جریمه خواهند شد.

3535

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار