تبلیغات

8 برابر ظرفیت در معابر تهران خودرو تردد می‌کند

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در همایش بازرسان نامحسوس ترافیک و پلیس افتخاری که امروز(دوشنبه) برگزار شد، اظهار کرد: بیش از 8 برابر ظرفیت معابر شهر تهران، خودرو تردد می‌کند.

وی افزود: برای کنترل ترافیک شهر تهران نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی هستیم و این امری اجتناب ناپذیر است و مقام معظم رهبری هم همیشه به استفاده از ظرفیت‌های مردمی تاکید دارند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: کشورهای پیشرفته هم از نیروی های مردمی در کاهش تخلفات بهره می گیرند.

سردار مهماندار بیان کرد: بحث استفاده از بازرسان نامحسوس از سال 75  در پلیس مطرح شد و از سال 79 بدون تصویب قانونی، کار خود را شروع کردند و از سال 89 با تصویب قانون بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، بازرسان نامحسوس کار خود را به صورت قانونی ادامه دادند.

وی گفت: بازرسانی که کد آن‌ها فعال است، می‌توانند با ورود به سایت پلیس راهور تخلفاتی که در سطح شهر مشاهده کرده‌اند را اعلام کنند.

انتهای پیام/

صحبت‌های سردار مهماندار در همایش بازرسان نامحسوس ترافیک و پلیس افتخاری

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار