تبلیغات

دو روایت متفاوت احمدی‌نژاد از سردار سلیمانی

دو روایت متفاوت سردار سلیمانی از زبان احمدی نژادبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از پیروزی‌های مقتدرانه جبهه حق بر تروریست‌های داعشی کمتر کسی بود که نقش سردار قاسم سلیمانی را در پیروزی و فرماندهی عملیات‌های مختلف کتمان کند. شجاعت و مهارت سردار دلیر ایران وعده‌ای صادق را رقم زد؛ وعده ای که تحسین همگان را برانگیخت.

به دنبال اعلام شکست داعش در عراق مقامات کشوری و لشکری دست به قلم شدند و از تلاش حماسی سرلشکر قدردانی کردند. در میان مسئولان محمود احمدی‌نژاد نیز طی نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی با اشاره به نقش پررنگ سردار سلیمانی از تلاش‌های او در جهاد علیه تروریست‌های داعشی قدردانی کرد.

اما هنوز چند ماهی از انتشار این نامه نگذشته که وی امروز پس از اجرای حکم زندان بقایی توسط مراجع قانونی، لحن خود را عوض کرد و خطاب به سردار قاسم سلیمانی نوشت "در رسانه‌ها اینگونه مطرح می‌شود که جنابعالی برای مقابله با ظلم در سوریه و دیگر مناطق فداکاری کرده‌اید".

این تضاد و چرخش آشکار احمدی نژاد در مقابل تلاش‌های ارزشمند قاسم سلیمانی واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی درپی داشت. لطفی یک فعال رسانه‌ای در این باره نوشت؛

"بخشی از پیام تبریک دکتر احمدی نژاد خطاب به سردار قاسم سلیمانی به مناسبت پیروزی بر جبهه تکفیری صهیونیستی داعش در عراق و سوریه:
پیروزی بزرگ بر جریان خشن و تکفیری مورد حمایت نظام سلطه و صهیونیسم بین الملل را به جنابعالی که نقش مهمی در این رویداد تاریخی داشتید، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بخشی از نامه جدید دکتر احمدی نژاد به سردار سلیمانی پس از اجرای حکم زندان آقای بقایی:
در رسانه ها اینگونه مطرح می شود که جنابعالی برای مقابله با ظلم در سوریه و دیگر مناطق، فداکاری‌ها کرده اید...

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار