تبلیغات

کاهش سرفاصله حرکت قطارهای مترو از 4 به 3 دقیقه در سال 97

امام در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

کاهش سرفاصله حرکت قطارهای مترو از 4 به 3 دقیقه در سال 97علی امام مدیر عامل شرکت راه‌ آهن شهری تهران و حومه در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: افتتاح ورودی ضلع جنوبی ایستگاه ابن‌سینا در خط 4 مترو تهران با 900 مترمربع کار ساختمانی، 2 دستگاه پله برقی و 2 دستگاه آسانسور باعث می‌شود که سطح خدمات رسانی به شهروندان افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه با بیان اینکه ایستگاه ابن سینا در سال 90 افتتاح شده است، گفت: اکنون این توفیق را یافتیم تا ضلع جنوبی این ایستگاه را افتتاح کنیم و این سطح خدمات رسانی به چند شکل مختلف جلوه‌گر خواهد شد که یکی از این موارد همین افتتاح‌ دسترسی‌ها و ورودی‌های جدید مترو است.

امام تصریح کرد:با تمهیدات اندیشیده شده در شرکت بهره برداری مترو تهران تلاش شده است که سرفاصله حرکت قطارها در خطوط مترو کاهش یابد، بر همین اساس در سال 97 سرفاصله حرکت قطارها در خطوط 1، 2 و 4 مترو تهران از 4 دقیقه به 3 دقیقه کاهش پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

کاهش سرفاصله حرکت قطارهای مترو تهران در سال 97

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار