تبلیغات

افشاگرى جدید سرمربى مشهور درباره رونالدو!

به گزارش افکارنیوز،

لوئیز فیلیپه اسکولاری، سرمربی تیم گوانگژو اورگراند چین فاش کرد که کریستیانو رونالدو از او درباره شرایط زندگی در چین سؤالاتی پرسیده است.

اسکولای که در تیم ملی پرتغالی سابقه تمرین دادن رونالدو و همکاری با او را دارد، جزو آن دسته از چهره‌های برجسته فوتبال بوده که پول چینی‌ها برای کار در سوپرلیگ این کشور آن‌ها را وسوسه کرده است. سرمربی سابق تیم ملی برزیل، اما اعتراف کرد که به رونالدو گفته چین می‌تواند محل مناسبی برای به پایان رساندن دوران بازیگری‌اش باشد.

او گفت: کریستیانو رونالدو از من بیش از یک بار درباره شرایط و چگونی زندگی در چین سؤال پرسیده است. من هم برای او توضیح داده‌ام که اینجا چگونه کشوری است و البته اینکه ما باید در نظر داشته باشید که چین برای بازیکنانی متفاوت است.

اسکولاری ادامه داد: کریستیانو رونالدو یک برند است، یک صنعت و چین هم بزرگترین کشور دنیا. من چیزی را گفتم که همیشه می‌گویم، اینکه برای کسی که دنبال یک فرصت جدید می‌گردد، چین جای خوبی است و باید به اینجا بیاید.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار