تبلیغات

97 درصد از آمار وقایع حیاتی در زمان قانونی اعلام می‌شود/ صدور یک ماهه کارت هوشمند ملی

مهمترین اخبار سازمان ثبت احوال کشور در اردیبهشت ماه سال 96 را در این بسته خبری بخوانید.

۲۷ اردیبهشت آخرین مهلت درخواست صدور شناسنامه است/ صدور شناسنامه جدید،48 ساعت قبل از انتخاباتبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رویدادهای اردیبهشت ماه سال گذشته سازمان ثبت احوال کشور را در این بسته خبری مشاهده کنید.

97 درصد از آمار وقایع حیاتی در زمان قانونی اعلام می‌شود

سیف اله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: حدود 97 درصد از آمار وقایع حیاتی در کشور در مهلت زمان قانونی اعلام می‌شود. با توجه به اینکه امروزه در دنیا ارایه آمار ثبتی روزانه و لحظه ای بسیار مهم است، از این رو تلاش سازمان ثبت احوال این بوده که در کمترین مهلت قانونی یعنی در زمان 10 تا 15 روز اسناد هویتی افراد تعیین و مشخص شود.

ارائه شماره ملی و شناسنامه برای شرکت در انتخابات ضروری است/ صدور شناسنامه جدید،48 ساعت قبل از انتخابات

سیف اله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: ارائه شماره ملی و شناسنامه برای شرکت در انتخابات 29 اسفند ماه ضروری است. به منظور رفاه حال مردم برای شرکت در انتخابات مراکز ثبت احوال کشور از صبح روز رأی گیری آماده خدمات رسانی به مردم هستند.

۲۷ اردیبهشت آخرین مهلت درخواست صدور شناسنامه است/ صدور یک ماهه کارت هوشمند ملی

سیف اله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: آخرین مهلت درخواست صدور شناسنامه برای شرکت در انتخابات، پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه است. سازمان ثبت احوال به عنوان عضو ثابت هیئت اجرایی، نقش اول را در برگزاری انتخابات بر عهده دارد که همزمان با شروع فعالیت ستاد انتخابات کشور، فعالیت خود را آغاز کرده و جزء یکی از ۴ مرجع برگزار کننده انتخابات در کشور است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار