تبلیغات

نخستین پرواز به تل آویو از آسمان عربستان

به گزارش افکارنیوز،

پس از سلسله گزارش‌ها مبنی بر اینکه مقامات سعودی به هواپیما‌های هندی که به سمت فلسطین اشغالی به پرواز در می‌آیند مجوز عبور از آسمان عربستان را داده اند پایگاه اینترنتی شبکه بیست تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: امروز نخستین هواپیمای وابسته به شرکت ایر ایندیا در فرودگاه رژیم دشمن صهیونیستی فرود می‌آید.

این پایگاه اینترنتی صهیونیستی نوشت: یاریو لیون وزیر گردشگری اسرائیل گفت: من خرسندم که تلاش‌های زیاد ما در مذاکرات با شرکت ایرایندیا در دو سال گذشته به بار نشست و خط هوایی مستقیم از دهلی نو به اسرائیل ایجاد شد که این خط هوایی در تقویت صنعت گردشگر از هند موثر خواهد بود.

این پایگاه نوشت: ایجاد این خط هوایی جدید با مخالفت شدید شرکت هواپیمایی «ال عال» رژیم صهیونیستی مواجه شد.

این شرکت اعلام کرد: ایجاد خط هوایی جدید به رقابتی غیرعادلانه‌ای با شرکت‌های اسرائیلی که نمی‌توانند بر فراز عربستان سعودی پرواز داشته باشند منجر خواهد شد. از این رو مسئولان شرکت ال عال اعلام کردند قصد دارند در این زمینه دادخواستی به دادگاه ارائه کند....

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار