تبلیغات

دعوت از بابک بردبار برای قضاوت در ۳ رویداد سازمان جهانی بوکس

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت فدراسیون بوکس، بابک بردبار رییس کمیته داوران فدراسیون بوکس،داور ۳ ستاره بین المللی ایران و تنها داور WSB در ایران،هفته گذشته در تورنمنت بین المللی WSB در شهر نانینگ کشور چین و بنابر دعوت سازمان جهانی WSB قضاوت کرد.

بردبار که سال گذشته در چند رویداد بین المللی WSB قضاوت کرده است، به علت عملکرد خوب در این رویدادها، بار دیگر برای قضاوت در ۳ رویداد بین المللی سازمان جهانی WSB دعوت شده است.

بنابر دعوت رسمی WSB ، بابک بردبار در رقابت های بین المللی بوکس در کشورهای روسیه از تاریخ ۱۱ فروردین ماه جاری، قزاقستان از تاریخ ۲۵ فروردین ماه جاری و کشور چین از تاریخ ۷ اردیبهشت ماه سال جاری قضاوت خواهد کرد.

قضاوت بردبار در رقابت های فوق بر اساس دعوت رسمی WSB انجام میشود و کلیه هزینه های مربوط به اخذ روادید، بلیط هواپیما و هتل محل اسکان بر عهده سازمان جهانی بوکس WSB خواهد بود.

انتهای پیام/

حضور داور بوکس ایرانی در تورنمنت های بین المللی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار