تبلیغات

2068 واحد مواد غذایی از سوی بازرسان پلمپ شد

سرپرست سازمان اورژآنس کشور از 179 هزار و 551 نفر که آمار کل مصدومین ایام  مسافرت های نوروزی است، خبر داد.

معدوم‌سازی بیش از ۱ میلیون مواد غذایی فاسد

دکتر پیرحسین کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به آمار کل مصدومین تعطیلات نوروز تا دوازدهم فروردین ماه، گفت: کل مصدومین ایام نوروزی ۱۷۹ هزار و ۵۵۱ نفر بوده است و ۳۹ هزار و ۹۸۴ مورد آن مربوط به حوادث ترافیکی بود. ۳۴ هزار و ۴۷۰ مصدوم ترافیکی نیز از سوی نیروهای اورژانس کشور به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها اعزام شده‌اند.

در تعطیلات نوروز ۹۷ دو میلیون و ۱۳۲ هزار و ۴۶۸ مورد مراجعه به اورژانس‌های بیمارستانی گزارش شده است که از این تعداد 80 هزار و523 نفر در بخش‌های ویژه بستری شدند. در این ایام ۳۲ هزار و ۵۵۴ عمل جراحی اورژانس و ۲۱ هزار و ۲۷۹ عمل جراحی الکتیو در بیمارستان‌های کشور انجام شده است همچنین بیشترین بیماری‌هایی که در تعطیلات نوروز در اوراژانس‌ها گزارش شده مربوط به بیماری‌های قلبی تنفسی گوارشی و مغزی بوده است.

بنابر اعلام روابط عمومی اورژانس کشور، کولیوند در ادامه با اشاره به نظارت‌های بهداشتی که طی نوروز ۹۷ از سوی وزارت بهداشت بر اماکن عمومی، تفرجگاه‌ها و رستوران‌ها انجام شده است، گفت: بر این اساس تاکنون یک میلیون و ۳۴۱ هزار و ۷۲۱ کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم و ۱۰۰۶۰ واحد نیز به مراجع قضایی معرفی شدند همچنین ۲۰۶۸ واحد نیز از سوی بازرسان پلمب شده‌اند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

loading...

loading...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار