تبلیغات

جمع آوری معتادان متجاهر از فردا/ پذیرش معتادان در مراکز ترک اعتیاد بر اساس روند قبلی

باقری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

پذیرش معتادان متجاهر در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی بر اساس روند قیلیاصغر باقری مدیرکل بهزیستی استان تهران، در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بر اساس سیاست های از پیش تعیین شده، معتادان متجاهر در استان تهران طبق روند پیشین جمع آوری می شوند و سپس در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی و همچنین مراکز نگهداری از معتادان متجاهر تحت درمان قرار می گیرند.

وی در ادامه تصریح کرد: اعلام آمار جمع آوری 4 هزار معتاد متجاهر از فردا در شهر تهران نیز بر اساس سیاست های فوق است.

مدیرکل بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: برخی از افراد که در مراکز ترک اعتیاد و مراکز نگهداری از معتادان متجاهر حضور دارند، با سپری شدن دوره درمان ترک اعتیاد خود، از این مراکز تزخیص می شوند و معتادان متجاهر تازه پذیرش شده جای آن ها را در این مراکز می گیرند.

غربالگری معتادان متجاهر در نخستین مرحله پذیرش

باقری در ادامه تاکید کرد: در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر  باید بگویم که طرح تازه ای برای این موضوع در دست اجرا نیست و ساماندهی و جمع آوری این افراد بر اساس طرح های پیشین صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مسئولیت پذیرش معتادان متجاهر در استان تهران با سازمان بهزیستی است و خدمات مورد نیاز این افراد در مراکز به آن ها ارائه می شود.

مدیرکل بهزیستی استان تهران تصریح کرد: در ابتدای پذیرش معتادان متجاهر در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی این افراد مورد غربالگری واقع می‌شوند و سپس دوره درمانی و ترک اعتیاد خود را در این مراکز سپری خواهند کرد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار