تبلیغات

سپاه نهادی فرهنگی، انسانی و نظامی است

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در افتتاحیه اولین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شهید شکری که امروز در بیمارستان بقیة‌الله برگزار شد؛ با اشاره به اهمیت بیمارستان شکری گفت: این اولین بیمارستان تخصصی دندان پرشکی است، ما بیمارستان دندان پزشکی در کشور نداشتیم اما این جزو چهار۴ بیمارستان در جهان است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این بیمارستان افتخاری برای کشور و سپاه است، اظهار کرد : توجه سپاه به موضوع درمان و‌ خدمات پزشکی در عرصه های مختلف به دلیل این است که برخلاف سازمان های نظامی دیگر جهان سپاه انسان محور است نه تجهیز محور؛ کشور های دیگر قدرت آتش و فناوری دارند اما سپاه نهادی فرهنگی، انسانی و نظامی است.

سردار سرلشکر پاسدار جعفری با اشاره به اینکه باید بیش از پیش به نیروی انسانی توجه شود، گفت: باید نیروی انسانی مومن ، بصیر و انقلابی را تربیت کنیم، شاید بسیاری از افراد با ایمان باشند اما روحیه انقلابی نداشته باشند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص شاخص های سپاه گفت: انقلابی بودن ، مردمی بودن، انسان محور بودن سپاه را به سازمانی شاخص تبدیل کرده است.

وی ادامه داد: الگو گیری و تقلید از سیستم های رایج کشور مشکل بررگ کشور است برای مثال وقتی گفته می‌شود سپاه نظامی است یعنی ما از ارتش های دیگر الگو می‌گیریم در حالی که این اشتباه است و تفاوت سپاه و دیگر سازمان نظام های همین موارد است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به انسان محور بودن سپاه گفت: سپاه باید الگویی در ارائه خدمات انسانی و‌پزشکی به مردم و کادر سپاه باشد.

وی تصریح کرد : مشکل ما الگو گیری از دیگر کشورهاست؛ باید به صورت دائم با موضوع درآمد زایی و الگو گیری از مجموعه هایی که با اولویت های متفرقه شکل می‌گیرند مبارزه کنیم؛ البته بسیاری از بیمارستان ها به دلیل خدماتی که می‌دهند مورد توجه قرار می‌گیرند اما نظر ما این است که خدماتی ارزان و با کیفیت را به خانواده سپاه و مردم ارائه دهیم.

سردار سرلشکر پاسدار جعفری در خصوص تربیت کادر پزشکی گفت: تربیت کادر پزشکی برای انقلاب کار بسیار حساسی است و دانشگاه و بیمارستان بقیة الله می‌تواند به عنوان الگوی جامع باشد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد : مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری ما کاری جز الگو سازی نداریم و باید الگویی در کشور باشیم؛ امید است این بیمارستان الگویی باشد و تشکر می‌کنم از تمام افرادی که این بیمارستان را به عنوان بیمارستان تخصصی افتتاح کرده اند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار