تبلیغات

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی برگزار شد

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در حالیکه قرار بود مراسم رونمایی از لباس رسمی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۸ آغاز شود، اما پس از گذشت ۲۰ دقیقه از زمان اولیه، تنها علی جوادی از مسئولان فدراسیون فوتبال در هتل اسپیناس حضور یافت و به نظر می‌رسد تا دقایقی دیگر این مراسم به طور رسمی آغاز شود.

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

حدود ۲۰ خبرنگار و عکاس در لابی هتل حضور دارند تا مراسم رونمایی از لباس تیم ملی را پوشش دهند. در حالی که کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران در تمرین امروز ملی پوشان شرکت نکرد و قرار است در مراسم رونمایی از لباس تیم ملی حضور یابد، هنوز در این مراسم حضور نیافت.

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برای رونمایی از پیراهن رسمی تیم ملی در این مراسم حضور یافت و با مدیران حامی لباس تیم ملی دیدار کرد. مراسم رونمایی از لباس رسمی تیم ملی با ۴۰ دقیقه تاخیر آغاز شد. افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در این مراسم حضور یافت‌. مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی از پیراهن تیم‌ملی فوتبال: تلاش می‌کنیم تا از تولیدات ملی حمایت می‌کنیم قرارداد فدراسیون فوتبال با حامی لباس تیم‌ملی ۴ ساله است تمام رده‌های تیم ملی و بانوان از لباس ایرانی استفاده می‌کنند برای لباس‌های تیم ملی فراخوان دادیم و در پایان این شرکت انتخاب شد برای توافق با حامی تیم ملی بیشتر از ۴ ماه زمان گذاشتیم قراردادمان با این شرکت، رایگان و قرار است تیم‌های ملی با لباس یکنواخت در مسابقات شرکت کنند برخی از تیم‌های ملی با لباس یکنواخت در مسابقات شرکت نمی‌کردند که از الان تا آینده با لباس یکنواخت شرکت می‌کنیم قرار بود با آدیداس قرارداد اسپانسرینگ امضا کنیم، اما به دلیل حمایت از تولید ملی قرارداد اسپانسرینگ نبستیم به دلیل اینکه فیفا، پیراهن تیم ملی را تایید کرد، نمی‌توانستیم آن را تغییر دهیم درحال تلاش هستیم تا یوز ایرانی را به پیراهن تیم‌ملی بازگردانیم قرارداد خوبی با حامی تیم‌ملی امضا کردیم‌ نمی‌دانم فدراسیون فوتبال چه قدر پول کت و شلوار داده است درحال حاضر برای قرارداد با فدراسیون‌های ورزشی دیگر برنامه‌ای نداریم

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

درحالیکه قرار است از لباس تیم ملی رونمایی شود، اما هنوز مقامات این مراسم مهیا نشده است. زمانیکه اصحاب رسانه در حال ورود به اتاق رونمایی از لباس تیم ملی بودند، مدیر داخلی هتل، از اجرای مراسم بی خبر بود.

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

با آمدن گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس به مراسم رسمی رونمایی از لباس تیم ملی، جمع مدیر عاملان استقلال و پرسپولیس جمع شد.

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

حضور سفیر پرتغال و اسپانیا در مراسم رونمایی از لباس تیم ملی در مراسم رونمایی از لباس رسمی تیم ملی، سفیر‌های کشور اسپانیا و پرتغال حضور دارند. البته سفیر چند کشور دیگر هم در فهرست دعوت شدگان قرار داشتند که تاکنون در مراسم حضور نیافتند. پس از پخش کلیپ صعود تیم ملی به جام جهانی، محمدرضا ساکت پشت تریبون قرار گرفت و ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در مراسم به ویژه سفرای اسپانیا و روسیه اظهار داشت: از تولید کننده البسه تیم ملی سپاسگذاریم که در راستای مسئولیت‌های اجتماعی اش وارد حمایت از تیم ملی شد. جام جهانی ایران و ایرانی را در کنار هم قرار داده است تا از فرزندان و قهرمان‌های راستین خود حمایت کند. تیم ملی نیاز به حمایت یار دوازدهم دارد یار دوازدهم کسی است که در کنار بازیکنان تیم ملی قرار بگیرد و از آنها حمایت کند لباس رسمی تمام تیم های ملی فوتبال فوتسال فوتبال ساحلی و تیم های بانوان با تلاش های این تولید کننده تولید می شود و کارکنان شرکت تار و پود عشق را به هم می بافند تا آن را به بازیکنان تیم ملی تقدیم کنند به زودی سرود رسمی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ با نوای سالار عقیلی ساخته می‌شود

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

کی روش به همراه خراطی و آرین قاسمی آمد. کی روش پس از حضور در هتل، با مسئولان فدراسیون فوتبال و افتخاری به خوش و بش پرداخت.

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

قسمتی از سرود تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه:

بعد از هزار و یک سال با همتی دوباره

با هم می‌درخشیم با ۱۱ ستاره

از سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران یک شنبه هفته جاری رونمایی می‌شود. همچنین ۲ قطعه بی کلام از سوی شهرداد روحانی قرار است در کنار ۲ قطعه‌ای که سالار عقیلی برای تیم ملی خوانده است ساخته شود. آرش برهانی هم در این مراسم شرکت کرد. پس از پخش کلیپ مراسم رونمایی از لباس خوانندگان و نوازندگان سرود تیم ملی علی اکبر صفی پور، مدیرعامل بنیاد رودکی توضیحاتی را درباره سرود‌های اختصاصی تیم ملی در جام جهانی ارائه کرد.

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

قرارداد همکاری بین حامی لباس رسمی تیم ملی و فدراسیون فوتبال به امضا رسید. علی جنتی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی هم به این مراسم آمد. مدیرعامل شرکت تولید کننده البسه رسمی تیم ملی ضمن انتقاد از کیفیت پیراهن‌های تیم ملی اعلام کرد تکنولوژی ساخت این پیراهن به شکلی است که تولید کننده‌های داخلی هم به راحتی می‌توانند نمونه آن را تولید کنند. پیراهن شماره ۱۲ تیم ملی به مدیرعامل شرکت تولید کننده البسه رسمی تیم ملی اهدا شد. در ادامه کلیپی از بازیکنان تیم ملی با کت و شلوار‌هایی که این شرکت برای جام جهانی تهیه کرده است پخش شد. جنس این لباس‌ها از الیاف طبیعی است که از چروک شدن لباس‌ها جلوگیری می‌کند. اسامی و مشخصات فرد روی این لباس‌ها درج شده است.

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی آغاز شد

لباس فرم بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

سمت راست (لباس رسمی کادرفنی)

سمت چپ (لباس رسمی بازیکنان)

کارلوس کی روش سرمربی تیم فوتبال کشورمان در حاشیه مراسم رونمایی از لباس تیم ملی: از طرف بازیکنان و کادرفنی تیم ملی خیلی ساده از شرکت تولید کننده البسه تیم ملی تشکر می‌کنم امیدوارم همانگونه که ظاهر ما زیبا است درون زمین هم عملکرد خوبی داشته باشیم تنها ۳۰ روز با شروع مهم‌ترین رویداد ورزشی جهان فاصله داریم، حتی المپیک هم نمی‌تواند تا این اندازه بینندگان تلویزیونی را مجذوب کند فینال جام جهانی قبلی را یک سوم مردم جهان به صورت زنده تماشا کردند اگر عملکرد بازیکنانم به شکلی باشد که یک لبخند روی لب‌های بینندگان تلویزیونی بنشیند بسیار تاثیر گذار است یک گل و یک امتیاز منجر به غرور برای تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران می‌شود متاسفانه مردم ایران تاکنون به اهمیت جام جهانی می‌نبرده اند

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی برگزار شد

*سالار عقیلی در حاشیه مراسم رونمایی از لباس تیم ملی فوتبال ضمن خوش و بش گرم با کارلوس کی روش برای او و تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت کرد. *سرمربی تیم ملی هم از زحمات این خواننده محبوب در ساخت سرود رسمی تیم ملی تشکر کرد. در کلیپی که از کت و شلوار تن کردن بازیکنان تیم ملی پخش شد بازیکنانی مانند وحید امیری، وریا غفوری، سید حسین حسینی، اشکان دژاگه، محمدرضا خانزاده، مهدی ترابی، حامد لک و امید ابراهیمی حضور داشتند که با توجه اظهارات مهدی تاج مبنی بر اینکه این کت و شلوار‌ها برای بازیکنانی که در جام جهانی به میدان می‌روند دوخته شده است حضور این نفرات را در فهرست تیم ملی قطعی دانست. البته داریوش شجاعیان هم دراین کلیپ حضور داشت.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار