تبلیغات

افشانی با حضور در شورا سوگندنامه می‌خواند/ تغییر نام خیابانی در شمال شهر به نام عبدالله انوار

افشانی با حضور در شورا سوگندنامه می‌خواند/ تغییر نام خیابانی در شمال شهر به نام عبدالله انواربه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اعضای شورای شهر تهران در روز یکشنبه (30 اردیبهشت ماه 97) در شصت و چهارمین جلسه رسمی شاهد حضور و قرائت سوگندنامه توسط محمدعلی افشانی شهردار تهران خواهند بود.

همچنین شهربانو امانی و محمدجواد حق‌شناس در ابتدای جلسه نطق پیش از دستور خواهند داشت.

گفتنی است؛ لایحه شهرداری تهران در خصوص اصلاحیه مصوبه مجوز تقسیط و چگونگی اخذ مطالبات شهرداری یک فوریت لایحه در شصت و سومین جلسه شورا بررسی و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه قرائت خواهد شد.

همچنین لایحه شهردار تهران در سوم بهمن ماه سال 96، مبنی بر مجوز واگذاری حق بهره‌برداری از قطعه زمینی واقع در محدوده منطقه 6 با حفظ حق مالکیت شهرداری به منظور احداث موزه آثار نقاشی ایراندخت درودی بررسی و گزارش کمیسیون‌های نظارت و فرهنگی قرائت خواهد شد.

گفتنی است؛ سه نفر به عنوان نمایندگان شورای شهر تهران جهت عضویت در هیئت حل اختلاف مالیاتی با توجه به پیشنهاد کمیسیون نظارت انتخاب می‌شوند.

همچنین اعضا نام ایستگاه مترو البرز واقع در محدوده گرمدره را به نام اتمسفر تغییر می‌دهند و ادامه خط یک مترو واقع در محدوده فرودگاه امام خمینی(ره) به نام خط 8 نامگذاری می‌شود و نام خیابان شنگرف در محدوده منطقه 3 به نام استاد سید عبدالله انوار تغییر خواهد کرد.

گفتنی است؛ نام میدان امام هادی(ع) واقع در محدوده منطقه 20 به نام شیخ صدوق تغییر خواهد کرد.

همچنین اعضا در پایان طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه کاهش تخلفات ساختمانی و افزایش اعتبار مقررات ساخت و ساز را بررسی می‌کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار