تبلیغات

فعالیت شبانه برخی پایگاه‌های انتقال خون در ماه رمضان

خبرگزاری میزان: مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران در گفت و گو با خبرنگار جامعه خبرگزاری میزان درباره وضعیت فعالیت پایگاه‌های انتقال خون در ماه مبارک رمضان گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته سه مرکز از پایگاه‌های انتقال خون استان تهران تا ساعات پایانی روز در ایام ماه مبارک رمضان به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

سید مرتضی طباطبایی افزود: بر این اساس در ماه مبارک رمضان، پایگاه انتقال خون وصال شیرازی تا ساعت ۲۴ بامداد فعالیت خواهد داشت و دو پایگاه دیگر در منطقه ۴ (جنب پارک پلیس) و منطقه ۵ (اتوبان ستاری - خروجی باغ فیض) تا ساعت ۲۳ بامداد به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

وی ادامه داد: لازم به ذکر است که مابقی پایگاه‌های انتقال خون استان تهران در ایام ماه مبارک رمضان تا ساعت ۱۵:۳۰ به فعالیت خود ادامه میدهند.

مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران در پایان با اشاره به آمار‌های تعداد مراجعات چند روز اخیر به پایگاه‌های انتقال خون بیان داشت: آخرین آمار تعداد مراجعات به پایگاه‌های انتقال خون در ایام ماه مبارک رمضان نشان می دهد که روزانه بالغ بر ۸۰۰ تا یک هزار نفر به مراکز مراجعه می کنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار