تبلیغات

حیرت راننده از مانور یوفوی عجیب با چراغ آبی در آسمان + فیلم

مانور یوفوی عجیب با چراغ آبی در آسمان موجب حیرت راننده شد + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مانور یک یوفوی عجیب و مرموز را در آسمان منطقه اورنج کانتی در ایالت کالیفرنیای آمریکا به تصویر می کشد. " اشلی مک آدامز"، راننده ای که در حال رانندگی در یکی از اتوبان های این منطقه بود توانست ویدئویی جالب از پرواز این یوفو تهیه کند.

این ویدئو یک یوفوی مرموز را که در فاصله بسیار نزدیکی از زمین پرواز می کند و  دارای یک چراغ آبی رنگ است نشان می دهد. این  شی پرنده ناشناس در طول حرکت در آسمان از پشت درختان عبور می کند و حتی لحظاتی بر سرعت خود می افزاید.

گفتنی است؛ چندی پیش نیز رویت یک یوفوی عجیب در شیلی خبرساز شد. در ویدئویی که منتشر شده بود یک موجود عجیب درخشان کرم مانند را  نشان می داد که در میان ابرها در حال پرواز بود. سپس یک یوفو  از میان ابرها نمایان شد و این موجود عجیب که نوری نارنجی رنگ آن را احاطه کرده بود وارد آن شد.

بیشتر بخوانید

شجاعت مامور قطار، در نجات جان دختر خردسال +فیلم

انتهای پیام/

رویت یک یوفوی مرموز با چراغ آبی در آمریکا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار