تبلیغات

آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدی ناصری دولت‌آبادی رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اظهار کرد: داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، باید جهت بررسی مدارک اولیه از تاریخ ۹۷/۰۳/۰۱ لغایت ۹۷/۰۴/۰۱ با در دست داشتن مدارک مندرج به دادگستری استان انتخابی محل خدمت (معاونت منابع انسانی) مراجعه کنند.

وی افزود: معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به منظور تکمیل پرسنل اداری دستگاه قضایی اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کارکنان اداری کرد که این آزمون در آذر ماه سال ۹۶ از طریق سازمان سنجش کشور برگزار شد.

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه گفت: مدارک اولیه مورد نیاز جهت ارائه به امور اداری دادگستری استان انتخابی محل خدمت، اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه، اصل و کپی کارت پایان خدمت برای مردان، اصل و کپی مدرک تحصیلی و ارائه مدارک مستدل در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران، شورای حل اختلاف، حافظین قرآن و معلولان است.

ناصری دولت‌آبادی در پایان عنوان کرد: پس از بررسی و تطبیق مدارک ارائه شده با موارد اعلام شده و تایید نتایج قطعی، مراتب جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و سپس معرفی قبول‌شدگان به هسته‎های گزینش متعاقباً اعلام خواهد شد.

گفتنی است؛ پذیرفته‌شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت معاونت منابع انسانی و پیام‌رسان‌های مربوطه اخبار مرتبط را پیگیری کنند.

انتهای پیام/

تشریح آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار