تبلیغات

دولت سیاست جدیدی برای بازار مسکن ندارد/برگزاری نخستین جلسه مذاکره نظام مهندسی با وزارت راه‌وشهرسازی

رئیس سازمان نظام مهندسی کشور گفت: متأسفانه دولت تنها به پرداخت تسهیلات مسکن تکیه کرده و همین موضوع زمینه‌ساز افزایش قیمت مسکن شده است.

دولت سیاست جدیدی برای بازار مسکن ندارد/برگزاری اولین جلسه مذاکره نظام مهندسی با وزارت راه وشهرسازیفرج‌الله رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش قیمت مسکن در بازار، فقدان سیاست دقیق مسکنی از سوی دولت است، گفت: متأسفانه دولت تا به امروز هیچ سیاستی درباره بازار مسکن و اینکه چه تعداد واحد مسکونی نیاز است را ارائه نکرده است.

وی افزود: کمیسیون‌ عمران به زودی موضوع بازار مسکن و بررسی افزایش قیمت آن را با مسئولان وزارت راه وشهرسازی بررسی می‌کند.

رجبی با بیان اینکه متأسفانه دولت تنها به پرداخت تسهیلات مسکن در سال‌های اخیر فکر کرده است، گفت: سیاست‌گذاری پرداخت تسهیلات بدون ساخت و ساز، زمینه‌ساز افزایش قیمت مسکن خواهد شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشور گفت: هم اکنون بازار مسکن با افزایش تقاضا مواجه شده و این در حالی است که هیچ سیاست کنترل شده‌ای در این بازار از سوی دولت دیده نمی‌شود.


نخستین جلسه مذاکره نظام مهندسی با وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود


رجبی با بیان اینکه دور جدید مذاکرات پیرامون بخشنامه‌های نظام مهندسی فردا بعد از ظهر برگزار می‌شود، گفت: فردا نخستین جلسه مذاکره با وزارت راه و شهرسازی درباره بهبود خدمات مهندسی، تعیین تکلیف قانونی برنامه‌های نظام مهندسی و پرداخت نرخ خدمات توسط مالک بررسی می‌شود.

وی تأکید کرد: با توجه به کاهش ساخت و ساز متأسفانه ورود دلالان به بازار نظام مهندسی افزایش یافته و همین موضوع موجب ایجاد مشکلاتی برای مهندسان شده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار