تبلیغات

دلایل فروشندگان برای نوسان قیمت گوشت

به گزارش افکارنیوز،

بررسی‌ها نشان می‌دهد که قیمت انواع گوشت قرمز با شیب صعودی در بازار روبرو شده به طوریکه قیمت هر کیلو ماهیچه گوسفندی و گوساله به بالای 62 هزار تومان رسیده است.

اگرچه بسیاری از فروشندگان افزایش تقاضا در ماه رمضان و کمبود دام در سیاه بهار را بهانه ای برای این نوسان قیمت اعلام کردند، اما بسیاری از مسئولان این امر را تأیید نمی‌کنند.

آخرین بررسی از بازار پروتئینی ها نشان می دهد که هر کیلو شقه گوسفندی 50 تا 52 هزار،ران گوسفندی 59 هزار،سردست گوسفندی 45 هزار و 500،کف دست گوسفندی 58 هزار،ماهیچه گوسفندی 63 تا 64 هزار،راسته گوسفندی 50 هزار،مغز ران گوساله 45 هزار،سردست گوساله 39 هزارتومان است.

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباه آخرین وضعیت بازار گوشت اظهار کرد: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 50 تا 51 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.

به گفته وی براساس شنیده ها دام چندانی در میادین عرضه نمی شود که درنهایت این کمبود عامل اصلی گرانی است.

ملکی در پایان سخنان خود نرخ گوشت را تابع عرضه و تقاضا دانست و گفت: براین اساس امکان پیش بینی قیمت گوشت گوسفندی در روزهای آتی وجود ندارد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار