تبلیغات

بررسی گزارش مقدماتی هیأت تحقیق و تفحص از معادن کشور در کمیسیون صنایع مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی گزارش اولیه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص صدور مجوز واگذاری معادن و نظارت بر برداشت از منابع معدنی و وصول و هزینه‌کرد حقوق دولتی در استان‌های همدان، مرکزی، کرمان، یزد و آذربایجان غربی و سایر استان‌های دارای منابع معدنی خبر داد.

به گزارش شما نیوز ،سعید باستانی گفت: این گزارش به بررسی استخراج، اکتشاف، پروانه‌ها، مجوزها، حقوق و عوارض دولتی و بهره مالکانه مربوط می‌شود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس ادامه داد: در جریان این تحقیق و تفحص بخشی از حقوق و عوارض دولتی یا دریافت نشده یا تضییع شده است.

وی از تکمیل گزارش‌های سایر استان‌ها تا پایان مهلت قانونی رسیدگی به تحقیق و تفحص خبر داد و افزود: حداقل نتیجه این تفحص مشخص شدن حجم تخلفات در بخش معادن، وضعیت حقوق و عوارض دولتی و اجحافات صورت گرفته و سامان یافتن بخش معادن می‌باشد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تهیه گزارش نهایی هیأت تحقیق و تفحص طی سه هفته آینده خبر داد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار