تبلیغات

فرو رفتن همزمان سه خودرو در گودالی بزرگ +فیلم

فرو رفتن همزمان سه خودرو در گودالی عمیق+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، حفر ترانشه‌ای( گودالی  طبیعی یا ساختگی در سطح زمین که عمقش بیشتر از  پهنای آن بوده و  پهنایش نیز از درازایشان بسیار کمتر است)به عمق 10 فوت در یک پروژه ساختمانی موجب ریزش ناگهانی دهانه و فرو کشیدن سه خودرو به طور همزمان در کام حفره شد.

بنا بر اعلام شبکه تلویزیون مرکزی چین،مسئولان  علت این حادثه که در شهر هانگژو واقع در استان چجیانگ رخ داده را عدم رعایت استاندارهای حفاری ، عمق بیش از حد مجاز آن با توجه به شرایط موجود، بارش های مکرر در منطقه و متعاقبا رانش زمین، عنوان کرده اند که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشته است.

در نهایت قرار بر این شد مسئولان این پروژه ساخت و ساز خسارت های وارده به صاحبان خودروها را تقبل کنند.در فیلم زیر جزئیات حادثه را تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

رانش وحشتناک زمین در چین جان دو تن را گرفت + فیلم

انتهای پیام/

لحظه فرو رفتن سه خودرو در حفره ای عمیق

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار