تبلیغات

معلم به دیکته ترامپ نمره داد!

به گزارش افکارنیوز،

یک معلم بازنشسته زبان انگلیسی دوره دبیرستان که سال گذشته بازنشسته شد، یک تصویر از نامه اصلاح شده دونالد ترامپ را هم در اینترنت منتشر کرد. وی پیشتر یک نامه برای رئیس جمهور آمریکا فرستاده و از او درخواست کرده بود که به صورت شخصی با خانواده قربانیان تیراندازی در مدرسه ای در پارکلند فلوریدا ملاقات کند. زمانی که دونالد ترامپ به نامه او پاسخ داد، این معلم به اصلاح اشتباهات آن پرداخت.

وی که 17 سال به حرفه تدریس در مدرسه ای در کالیفرنیای جنوبی مشغول بوده است گفت: «اگر این نامه را یکی از دانش آموزان دوره راهنمایی من نوشته بود، به آن نمره C و یا C+ می دادم. اگر هم یکی از دانش آموزان دبیرستانی نوشته بود به آن نمره D می دادم».

اصلاح نامه پر از غلط دونالد ترامپ بوسیله یک معلم زبان انگلیسی+ عکس

وی در ادامه گفت: «می دانم که این نامه را یکی از کارکنان دونالد ترامپ نوشته است. زمانی که یک نامه از مقامات عالی رتبه دولتی دریافت می کنید، انتظار دارید که از نظر دستور زبانی و علامت‌گذاری درست باشد».

این معلم همچنین گفت که در این نامه ابتدای برخی کلمات مانند «رئیس جمهور»، «کشور»، «فدرال» و «ایالت» با حروف بزرگ نوشته شده که اشتباه است.

وی نامه اصلاح شده ترامپ را برای کاخ سفید ارسال کرد؛ اما هیچ نمره ای به این نامه نداد. مقامات کاخ سفید و دونالد ترامپ تاکنون به این مسئله هیچ واکنشی نشان نداده اند.

دونالد ترامپ در توییت های خود نیز بارها کلمات مختلف را برای تأکید با حروف بزرگ نوشته و حتی چندین بار اشتباهات رایج نوشتاری داشته است.

از زمانی که این معلم بازنشسته نامه اصلاح شده دونالد ترامپ را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده، این نامه بیش از صدها بار به اشتراک گذاشته شده است. انتشار این نامه در حالی جنجال برانگیز شده است که روز گذشته هم، نامه پر از غلط رئیس جمهور آمریکا برای «کیم جونگ اون»، رهبر کره شمالی، به سوژه کاربران فضای مجازی تبدیل شد. کاربران فضای مجازی به دونالد ترامپ از نظر مهارت های نوشتاری نمره F دادند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار