تبلیغات

جام جهانی بهترین نمایش روی زمین است

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سرویس رسانه‌ای فیفا، جانی اینفانتینو یک هفته پیش از آغاز رسمی جام جهانی 2018 فوتبال با اطمینان از آمادگی صددرصدی روسیه برای میزبانی از این رقابت‌ها خبر داد.

رئیس فیفا در این رابطه گفت: واقعاً دیگر نمی‌توانم منتظر آغاز این بازی‌ها باشم. می‌خواهم بازی فوتبال و هیجان هواداران را تماشا کنم. این بهترین نمایش روی زمین است! فکر می‌کنم یک هفته پیش از آغاز جام جهانی 2018 با اطمینان می‌توانیم بگوییم روسیه به صورت صددرصد آماده میزبانی است. جهان خواهد دید که روسیه چه کشور میهمان‌نوازی است و چگونه همه چیز به خوبی سازماندهی‌شده خواهد بود. همه ما منتظر این تجربه فراموش‌ناشدنی هستیم.

جام جهانی 2018 از روز 24 خرداد با شرکت 32 تیم از جمله ایران در 12 ورزشگاه 11 شهر آغاز می‌شود. تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه B این رقابت‌ها با اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار