تبلیغات

نمایش ایران مقابل اسپانیا ضد فوتبال بود!

مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا از عملکرد تدافعی ایران مقابل اسپانیا  انتقاد کرد.

انتقاد دنی کارواخال از بازی ایران

دنی کارواخال بعد از برتری خفیف اسپانیا مقابل تیم ملی ایران اظهار داشت: مهمترین نکته در خصوص دیدار مقابل ایران برتری ما در مسابقه بود. به نظر من فوتبالی که ایران به نمایش گذاشت، فوتبال نبود و بیشتر ضد فوتبال بود.

مدافع تیم ملی اسپانیا با ابراز رضایت از برتری اسپانیا مقابل ایران عنوان کرد: احساس خوبی از پیروزی مقابل ایران دارم و تنها به خاطر دوری ۳ هفته‌ای از فوتبال کمی خسته هستم اما باز هم مشکلی نیست.

وی با اشاره به بازی دفاعی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ایران در لاک دفاعی فرو رفته بود و همه فضاها را برای ما بسته بود اما وقتی گل را به ثمر رساندیم، کار راحت‌تری برای انجام حملات بیشتر داشتیم.

کارواخال در پایان خاطر نشان کرد: بازی که باید انجام می‌دادیم را مقابل ایران انجام دادیم اما وقت‌هایی که در مسابقه کشته می‌شد کار ما را سخت کرده بود.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: tasnimnews.com

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار