تبلیغات

انتقال رئال مادرید از زیدان برای جدایی

باشگاه رئال مادرید خیلی زود به جدایی زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی تیمش واکنش نشان داد.

به گزارش شما نیوز ، تنها چند روز بعد از کسب سومین قهرمانی در فینال لیگ قهرمانان زیدان تصمیم به جدایی گرفت و گرچه رابطه با پرز در ظاهر خوب بود، اما به نظر می رسید اختلافاتی بین زیزو و مدیریت باشگاه باعث جدایی او شده است.

 

 

اما حالا به نظر می رسد پرز به دنبال یک سنگربان بزرگ باشد و به همین دلیل لوکا زیدان، فرزند زیزو که در آخرین فصل رئال مادرید در لالیگا به میدان رفت در حال جدا شدن از این تیم است.

 

در ماه های آخر حضور زیدان، مدیریت باشگاه تمایل زیادی به ورود یک دروازه بان جدید داشت و حتی آنها تا مرز امضای قرارداد با کپا از بیلبائو نیز پیش رفتند اما در نهایت زیدان این پیشنهاد را نپذیرفت که بسیاری دلیل آن را نه حمایت از کیلور ناواس، بلکه حفظ جایگاه فرزندش می دانستند.

 

حالا و با جدایی پدر، لوکا می خواهد در تیمی جدید شایستگی های خود را ثابت کند و به همین دلیل به زودی از رئال مادرید جدا خواهد شد؛ نشریات اسپانیایی نیز این حرکت سریع را به نوعی انتقام فلورنتینو پرز از زیدان و در دست گرفتن کنترل تمام امور قلمداد کرده اند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار