تبلیغات

بازی ایران را در آزادی و در کنار خانواده ببینید

بازی ایران را در آزادی و در کنار خانواده ببینید

ورزش > فوتبال ملی - دیدار تیم‌های ایران و پرتغال برای علاقه‌مندان به ورزش و خانواده‌های آنها در ورزشگاه بزرگ آزادى به نمایش در مى‌آید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛با پيگيرى هاى به عمل امده، ناصر محمودي فرد مدير مجموعه ورزشى آزادى اعلام كرد: مجوز نمايش بازي ايران و پرتغال در ورزشگاه يكصد هزار نفرى آزادى صادر شد و علاقه مندان به ورزش مى توانند همراه اعضاى خانواده خود اين بازي را از روى سكوي تماشاگران مشاهده كنند.
بر همين اساس درب غربى مجموعه ورزشى آزادى از ساعت ١٩:٣٠ به روى علاقه مندان باز مى شود و آنها مى توانند در مجموعه حضور يابند.
به مانند بازي ايران و اسپانيا یک نمایشگر بزرگ به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع در قسمت روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی کار گذاشته خواهد شد تا تماشاگران از طبقه اول و دوم ضلع غربی ورزشگاه، تماشاگر بازی باشند.
البته مشكلات فني اين نمايشگر بزرگ برطرف شده و تماشاگران با كيفيت مناسب نظاره گر بازي ايران و پرتغال خواهند بود.
در پايان ياداورى مي شود كه بليت فروشى اين مسابقه به مانند ديدار قبلي اينترنتى و از طريق سينما تيكت خواهد بود. 

251 41

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار