تبلیغات

لهستان ۰-۳ کلمبیا؛ بازگشت کلمبیا و خداحافظی لهستان با جام جهانی

به گزارش شما نیوز ، دور دوم رقابت های دور گروهی جام جهانی ۲۰۱۸، یکشنبه شب با جدال تیم های لهستان و کلمبیا پایان یافت. این مسابقه در ورزشگاه کازان برگزار شد.

دو تیم لهستان و کلمبیا در مسابقه اول خود شکست خوردند و بی صبرانه منتظر کسب اولین برد خود بودند تا از حذف زودهنگام جلوگیری کنند. ترکیب دو تیم برای این مسابقه به شرح زیر بود:

کلمبیا: اوسپینا، آریاس، باریوس، آگیلار، فالکائو، خامس رودریگز، کوادرادو، مینا، موجیکا، کوئینترو، سانچز

لهستان: شزنی، پازدان، بدنارک، گولارسکی، لواندوفسکی، رایبوس، کریکوویاک، برژینسکی، زیلنسکی، پیشژک، کووناکی

نیمه اول مسابقه خیلی از لحاظ خلق موقعیت بازی جذابی از آب در نیامد، موقعیت های کمی روی دروازه ها شاهد بودیم و مسابقه متعادل پیگیری می شد با این تفاوت که در دقایق پایانی نیمه اول، میل و انگیزه کلمبیا برای یورش به سمت دروازه حریف بیشتر از لهستان بود.

یاران آبی پوش زمین مزد برتری نسبی چند دقیقه ای خود را گرفتند و در دقیقه ۴۰ به گل اول مسابقه رسیدند. یک کرنر ارسالی از جناح راست که کوتاه کار شد، به خامس رودریگز رسید، او با یک سانتر عالی روی دروازه بازیکنان تیمش را صاحب فرصت کرد و ضربه سر یری مینا در دقیقه ۴۰ بازی را به نفع کلمبیا کرد.

 به این ترتیب دو تیم در حالی به رختکن رفتند که پیروزی ۱-۰ کلمبیا این تیم را سه امتیازی می کرد و لهستان باید برای فرار از حذف، در نیمه دوم به گل می رسید.

لهستانی ها در نیمه دوم شروع بهتری داشتند، آن ها که نیاز به گل داشتند، میل بیشتری برای گلزنی از خود نشان دادند و در دقیقه ۵۷ بهترین فرصت خود را به دست آوردند که لواندوفسکی در موقعیتی تقریباً تک به تک، ناکام ماند و اوسپینا با واکنش خوب خود مانع گلزنی حریف شد.

اما کلمبیا که در نیمه دوم بیشتر بازی را کنترل می کرد، در دقیقه ۷۰ بود که پاس عالی در عمق کوئینترو، فالکائو را در پشت مدافعین حریف صاحب توپ کرد، ضربه دقیق این بازیکن با بیرون پا، گل دوم را برای کلمبیا به ارمغان آورد تا کار لهستان سخت تر از قبل شود.

لهستان که جلو کشیده بود تا جبران کند، باز هم روی یک ضدحمله ضربه خورد. این بار پاس استثنایی خامس زمینه ساز گل شد. کوادرادو در عمق دفاع حریف فرار کرد و با یک بغل پای دقیق، موفق شد دروازه حریف را باز و نتیجه را سنگین تر کند. ۳-۰ کلمبیا.

در ادامه مسابقه هر دو تیم باز هم فرصت برای گلزنی داشتند ولی دیگر توپی از خط دروازه ها نگذشت تا مسابقه با همان نتیجه ۳-۰ پایان یافت. نتیجه ای که کلمبیا را ۳ امتیازی و امیدوار به صعود در بازی مقابل سنگال کرد، اما لهستان با قبول این شکست سنگین، خیلی زود با جام ۲۰۱۸ وداع کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار